شیربرقی آنلودر کمپرسور

شیربرقی آنلودر کمپرسور یکی از مجموعه قطعاتی از آنلودر میباشد که وظیفه اصلی را در آنلودر ایفا میکند

شیر برقی آنلودر

شیر برقی آنلودر کمپرسور به محض دریافت فرمان از تابلو برق عمل نموده و باعث باز شدن یا بسته شدن دریچه آنلودر میگردد

خرابی شیر برقی آنلودر باعث میگردد یا آنلودر باز نشود یا اینکه در هر صورت آنلودر باز مانده و کمپرسور از همان لحظه اول زیر بار رفته که خود باعث ایجاد خرابی در ایرند و دیگر قطعات کمپرسور میگردد

فروش انواع شیر برقی آنلودر در واحد فروش آریا تجهیز کمپرسور با برندهای vmc ایتالیا و قابل تحویل در اسرع وقت

آنلودریا شیر کنترل کننده ورودی هوا به ایرند . وظیفه کنترل ورود یا عدم ورود هوا به ایرند را در مدل های معمول و کنترل میزان هوای ورودی به ایرند در مدل های دور متغیر را دارد. تا زمانیکه میزان فشار هوای درون مخزن به میزان تعریف شده برای سیتم نرسیده باشد دریچه آنلودر باز بوده و کمپرسور در حالت Load) زیر بار) می باشد. هنگامی که میزان مصرف هوای تولید شده توسط کمپرسور از میزان هوای تولیدی کمتر می شود و یا اصطلاحا فشار هوا به میزان استاندارد می رسد، دریچه آنلودر بسته شده و کمپرسور به حالت بی باری (Unload) می رود. کنترل دریچه آنلودر توسط شیر برقی (Solenoid Valve) بوده که از پی ال سی فرمان می گیرد. حالت عملکرد شیر برقی کمپرسور به صورت نرمال کلوز (بسته) می باشد.

شیربرقی N.C 220v یک نوع شیر برقی است که در سیستم های صنعتی، تجاری و خانگی برای کنترل جریان سیالات مورد استفاده قرار می‌گیرد.
این شیر در حالت عادی و بدون برق یا در صورت قطع برق به طور پیش فرض باز است بع این معنی که جریان سیال به طور آزاد و از طریق خروجی شیر عبور می‌کند.
وقتی که برق به شیر برقی ۲۲۰ ولت وصل می‌گردد شیر بسته میشود و جریان سیال را مسدود می‌کند این عملکرد به وسیله یک میدان مغناطیسی ایجاد می‌شود که با وصل شدن برق به شیر اجازه می‌دهد تا بسته شود و جریان سیال را متوقف نماید .این نوع شیر برقی معمولا با استفاده از سیگنال الکتریکی ،سیستم کنترلی یا یک سوئیچ فشاری فعال می‌شود.
شیر برقی نرمالی اپن با ولتاژ ۲۲۰ ولت یکی از انواع شیر های الکتریکی است که برای کنترل جریان آب ،گاز یا سایر سیالات در سیستم های صنعتی ،تجاری و خانگی استفاده می‌شود.
این نوع شیر برقی در حالت عادی و بدون برق باز میباشد و جریان سیال را از خود عبور میدهد .
ولتاژ شیر برقی در این نوع شیر برقی ها دارای دو ولتاژ بسیار رایج میباشد که دو نوع پر مصرف آن ها 24v و 220v میباشد .
کنترل سیال مهترین وظیفه شیر برقی نرمالی کلوز (n/c)میباشد که با اعمال و قطع برق ،شیر بسته یا باز می‌شود
شیر برقی نرمالی اپن ۲۲۰ ولت در صنایع مختلف استفاده می‌شود.
شیر برقی نرمالی اپن ۲۲۰ ولت داری عملکرد دقیق و سریع میباشد.
شیربرقی N.C 220v معمولا داری عمر مفید و طولانی میباشد و عملکرد قابل اعتمادی در برابر شرایط مختلف دارد.